Jak se těší Kateřina Brožová na svoji Tvoji tvář?

Herečka Kateřina Brožová bude jednou z osmi hvězd, které budou na podzim usilovat o co nejlepší umístění v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Příprava na tuto soutěž vůbec nebyla lehká a herečka musela hodně překonat.

„Abych si Tvář „zasloužila“, musela jsem projít peklem vojenského výcviku, na jehož konci byla maketa první osobnosti, kterou představím. Měla jsem trošku obavu, protože Tvoje tvář je náročný formát, znám to od kolegů, kteří tím prošli. Ale zároveň jsem měla radost, protože je tam možné si vyzkoušet všechno možné. Budu se připravovat hlavně psychicky, ale pak k tomu patří pohybová, taneční, herecká, pěvecká průprava, vše dohromady. Chci si to užít a obstát se ctí. Musela jsem působení v Tváři včas nahlásit v Divadle na Vinohradech, kde nejvíc hraji, aby mi vyšli vstříc s fermanem, a do toho se snažím skloubit další své pracovní povinnosti,“ v krátkosti nastínila přípravu na účinkování ve Tváři Kateřina Brožová.

V ranní Snídani s Novou se dobře zavedla mladá dvojice moderátorů Nikol Čechová a Milan Peroutka.Jak je pro mladého zpěváka náročné brzké ranní vstávání? „Vstávám hodně brzo, ale ten adrenalin je pořád tak velký, že mi to nevadí. Je to dobré, ještě nemám ani kruhy pod očima. Ale nejsem v tom brzkém vstávání sám. Moje babička mě sice za blonďatou hlavu poslala hodně daleko, ale nevynechá jediné vysílání. A to začínáme za 5:55,“ smál se Milan Peroutka, moderátor Dobrého rána na Nově.

Diváci televize Nova na podzim nepřijdou ani o další oblíbené pořady. Pokračují nové příběhy populární Ulice a Ordinace v růžové zahradě. Na city se opět zahraje v pořadu Výměna manželek a Malé lásky. Zhlédnete další díly detektivky Specialisté, Janek Kroupa připravil na základě skutečných příběhů pořad Příběhy českých zločinů a uvidíte také další díly veleúspěšného seriálu Policie Modrava.

Foto: Herminapress