Ivana Jirešová: To nejhorší je za mnou, vracím se na jeviště

Berle už odhodila a teď si vykračuje s apartní ortézou. A nejen to, když se jí suchý zip na umělé botce rozváže, její partner Milan se rád a s chutí, jak na fotografii vidno, pustí do opravy. Prostě herečka Ivana Jirešová si po týdnech, kdy si užila své „zásluhou“ úrazu, rozdrceného palce a zlomeného dalšího prstu, opět baví a užívá si společenského dění.

Jak potvrdila na Grey goose party v Moon clubu nožka se dobře hojí a s úsměvem a sklenkou koktejlu v ruce s úlevou doplnila, že to nejhorší už má, podle sebe i lékařů, za sebou.

„Ta moje léčba od oné zdravotní krize až po dnešek měla několik fází. První týden byl hodně bolestivý a nemohl být provázen ničím jiným než prášky a snahou o spánek, další týden byl těžký na hlavu. Byla jsem hrozně smutná, a to hlavně z toho, že se nemohu hýbat. Byla jsem zvyklá cvičit, běhat a najednou nic. Semtam se objevila i nějaká ta noční můra. Ukápla mi i slzička z toho, že nic nedělám, prostě byly to dost těžké dny a konečně jsou za mnou. Momentálně jsem, a ráda to zaťukám, na tom lépe, ale stále ještě musím trochu odpočívat,“ svěřila se herečka a usrkla vodkového koktejlu. Nejhorší má za sebou a co chystá dál?

„Věci se hnuly a příští týden už bych měla nastoupit do divadla. A to i s tímhle apartním kopytem. Tuhle ortézu bych měla nosit zhruba ještě týden až čtrnáct dní. Naskočím do Kvítku mandragory, na kterém jsem samozřejmě byla na premiéře, a teď si roli Sylvie konečně zahraji. Strašně se na to těším. A možná, že ještě předtím, zřejmě v neděli bych mohla nebo spíš měla hrát v Divadle Palace,“ dodala s úsměvem Ivana Jirešová.

Foto: Herminapress

reklama

reklama