Hvězda Dakaru Michek povozil Gášpárovou, ta si ho pozvala do pořadu UKAŽ SE!

Když se sejdou dvě hvězdy z různých odvětví, může to být docela zábava. Hned dvakrát se potkali motocyklista Martin Michek, který letos opět zazářil na rallye Dakar a jedna z nejtalentovanějších hereček Gabriela Gášpárová. A že jim to spolu opravdu šlo, o tom není třeba pochybovat.

Sexy brunetka nejprve přijala pozvání od Martina, který slíbil, že ji pěkně povozí. Nehledejte v tom ale žádný jiný kontext než ten, který tam opravdu je – Michek totiž krásnou modelku svezl na svém dakarském stroji, se kterým si v legendárním etapovém závodě dojel pro fantastické desáté místo. Tím jen tak mimochodem vyrovnal nejlepší český výsledek Stanislava Zlocha z roku 1998. „Byla to paráda, moc jsem si to užila,“ usmívala se Dívka roku 2016. A Martin nešetřil chválou. „Vůbec se nebála, a to jsem to chvíli opravdu celkem rozjel. Takže klobouk dolů, třeba mě příště na Dakar doprovodí,“ mrkal směrem ke Gášpárové. Ovšem samozřejmě ve vší počestnosti, závodník se šťastně ženatý a je otcem krásného syna.

Aby to Gábina Martinovi oplatila, pozvala ho zase „na svou půdu“. Bude totiž jejím hostem v pořadu UKAŽ SE!, který má na stanici SPORT 5 premiéru v sobotu 13. března v 10.15. Spojení hudby a sportu (o tom tento pořad je) přitom Michkovi není cizí. „Mám hudbu rád, takže jsem neváhal. Doufám, že se budou všichni dívat.“ A ještě na jedno spojení se mohou diváci těšit – krásy a adrenalinu. A takové pozvání se opravdu neodmítá…

UKAŽ SE! – host Martin Michek
premiéra: 13.3. 10:15
4x repríza: 13.3. 22:15, 14.3. 18:05, 15.3. 9:35, 16.3. 13:15

Ochutnávku z pořadu najdete zde

reklama

reklama