Hurá, Jágr má konečně holku! Jeho vyvolenou je tahle modelka!

Trvalo to, ale dobrá věc se konečně podařila. Miláček národa, potencionální prezident a borec, který může úplně cokoli a bude mu odpuštěno, má přítelkyni. Světe div se, JAROMÍR JÁGR (43) si zase nabrnknul modelku. Po Kubelkové, Verešové, Puhajkové a dalších se jeho maminka opět nedočká „normální“ holky. 

Hokejové legenda prý randí s finalistkou České Miss z roku 2012 VERONIKOU KOPŘIVOVOU (24). Pravdou ovšem je, že jsme o blondýnce nikdy moc neslyšeli a nezdá se tedy, že by byla klasickou zlatokopkou a lovkyní cenných skalpů. A pokud náhodou ano, český národ jí to spočítá!

Jágr byl dlouhé roky na brunetky, teď tedy udělal výjimku a možná právě Kopřivová je za tajemstvím jeho momentální úžasné formy. Útočník Panterů z Floridy je i ve svém věku jedním z nejlepších hráčů svého týmu. Proslýchá se dokonce, že Veronika u Jaromíra už nějaký ten měsíc bydlí a kámoší se i s ostatními partnerkami borců Floridy. A i když narozeniny oslaví až za více než měsíc, od přítele dostala nádherný nárek – stříbrné Audi Q5, na jehož púoznávací značce je číslo 68. To je ale romantika…

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama