Horečka sobotní noci: Necháte se vtáhnout do děje plejádou hvězd?

Jedinečné muzikálové představení společnosti INDIGO Horečka nedělní noci je plné hudebních hitů 20. a 21. století.  Těšit se můžete na průřez hudební tvorbou napříč různými styly od 20. let po současnost v jediném večeru, během kterého na pódiu vystoupí celá plejáda známých umělců.

Na pódiu se představí hvězdy v čele s Václavem Koptou, Ondřejem Rumlem, Ondřejem Rychlým, Míšou Tomešovou, Ivanou Korolovou, Romanem Vojskem  Danou Morávkovou, Lilian Fischerovou, Janou Trojanovou, Michaelem Kluchem, Janem Křížem a dalšími talentovanými umělci. Na jednom pódiu v duchu těch nejslavnějších hitů. Výtěžek z prodeje putuje již tradičně na konto nadačního fondu Veroniky Kašákové na program Restart. V pořadí již pátý ročník benefičního vystoupení se poprvé zhostí režisér Jaroslav Slánský.

„Máme velkou radost, že můžeme pátý – jubilejní ročník, uvést v Hudebním divadle Karlín. A stejně tak nás těší, že se řady skvělých umělců, kteří s námi spolupracují, stále rozrůstají. Diváci se tak mohou těšit na mnoho novinek a překvapení. Děkujeme již teď všem, kteří se na celém večeru podílejí. Zejména režisérovi Jaroslavu Slánskému, který si všech těch sto lidí, vezme na starost a společně s nimi vytvoří, doufejme, nezapomenutelný večer. “, říká ředitelka divadelní společnosti INDIGO Lilian Fischerová.

Kde: HUDEBNÍ DIVADLO KARLÍN
Kdy: 21. 04. 2020 od 19 hodin, vstupenky v prodeji zde.

Předchozí článekTohle jsou finalistky MISS CZECH REPUBLIC. Jak se vám líbí?
Další článekDojatá Dana Morávková. Její obraz vydražil Jaromír Jágr

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno