Holka od tyče to dokázala. Z Jardy Jágra se stal podpantoflák!

Když hokejový bůh JAROMÍR JÁGR (44) začal randit s holkou nevalné pověsti VERONIKOU KOPŘIVOVOU (25), tak si kdekdo myslel, že to bude mít krátkého trvání. Jenže tahle kadeřnice z Teplic má asi nějaké tajné kouzlo, které použila i na zazobaného sportovce a ten ji teď zobe z ruky. Dokonce na její přání si založil Instagram. A to ještě nedávno byl absolutně proti. Vypadá to, že se z něj stal podpantoflák, co se nechá ovládat holkou od tyče.

Celý svět se směje Jardovi, že se nechá tak lehce ovládat holkou, která měla jediný cíl – sbalit bohatého sportovce a pár let na tom intenzivně pracovala, až se jí poštěstilo. Málokdo ale tušil, že se hokejka nechá tak snadno zmanipulovat. Nejdřív mu začala mluvit do stylu oblékání, pak účesu, předělala mu byt dle obrazu svému, až nakonec spravuje i jeho sociální sítě. Teď ho dokopala k tomu, aby si založil Instagram. Ale jaký k tomu měla důvod?

Asi se Verunce zdálo, že má moc málo followerů, tak proč si nepřilepšit na slávě svého přítele? Konečně si holka z nechvalně proslulého baru Kozička může také povídat s „hokejovou rodinou“ a vést komunikace za Jardu. Přitom ale nikdo není na její výlevy zvědavý. Je spíš každému pro smích a kvůli ní i Jaromír, ale asi si to nepřiznává. Je slepě zamilovaný a je mu jedno, že se z něj stal chlap, co už nejedná sám za sebe. Za chvíli ho snad bude doprovázet i na záchod, aby ho měla striptérka pod kontrolou.

Foto: archiv

 

reklama

reklama