51790776 Celebrities attend the Versace show as part of Paris Fashion Week Haute Couture Fall/Winter 2015/2016 on July 5, 2015 in Paris, France. Celebrities attend the Versace show as part of Paris Fashion Week Haute Couture Fall/Winter 2015/2016 on July 5, 2015 in Paris, France. Pictured: Kendall Jenner FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (818) 307-4813 RESTRICTIONS APPLY: USA ONLY

Jsou outfity, které kdyby si na sebe vzalo osmdesát procent ženské populace planety, budou za blázny. Ale je pár takových, které to klidně nosit mohou. KENDALL JENNER (20) mezi ně rozhodně patří.

Nebýt rodiny Kardashianových, tahle hvězdička by zřejmě nikdy nezazářila. Její rodina se totiž ujala natáčení dnes už proslavené reality show ze života slavné rodiny. Kendall tak ani nemusela štěstíčku příliš naproti, našlo si ji samo. Dnes se nemusí starat o peníze, tedy ani o to, zda musí další den do práce nebo ne. A když vyrazí v Beverly Hills, nebo kdekoli jinde, na shopping, stojí to za to.

Pruhledný topík, pod kterým se rýsují nejen její ňadra, ale samozřejmě i piercing, který ma zasazený v jedné bradavce. Moc? Úlet? Možná, ale pro tuhle občasnou herečku normální věc. A co si budeme povídat, my rozhodně nejsme proti.

Foto: Facebook

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno