Hokejová Slavia na vítězné vlně: Může za to nový partner Xiaomi?

V podstatě v každém sportu platí, že když přijde nový trenér, zvedne se výkon týmu i jednotlivců. Je to logické, všichni se chtějí ukázat. V případě hokejové Slavie Praha to však vypadá, že mužstvu svědčí i nový partner v podobě značky Xiaomi.

Dvojka na českém trhu s mobilními telefony je v odborných kruzích oceňována za svoji skvělou marketingovou strategii. U Xiaomi totiž přesně vědí, co a kdy udělat tak, aby to neslo co největší ovoce. Kéž by byla tato dovednost vlastní více společnostem. Značka se nejprve domluvila s Českou Miss a na konci loňského roku vstoupila do motoristického sportu, když se stala partnerem české formulové stáje Charouz Racing Systém ve  F2 a F3, podporovala “Mistra Dakar” Martina Michka na nejtěžším etapovém závodě planety Rallye Dakar. Logický byl i vstup do jednoho z nejpopulárnějších českých sportů, tedy do hokeje. Nejdřív Znojemští Orli, potom pražská Slavia.

A Pražané jakoby se s novým partnerem odrazili k famózním výkonům. Po sérii pěti porážek v řadě totiž přišla úžasná šňůra osmi zápasů, kdy sešívaní nepoznali, co je to porážka. A to nemusí být zdaleka konec, současné průběžné čtvrté místo v tabulce Chance ligy mohou Slávisté klidně ještě vylepšit. Vždyť na třetí Vsetín ztrácí jediný bod. Příležitost k tomu budou mít třeba 12. února, kdy doma hostí vedoucí České Budějovice. Jsme zvědaví, kde to asi skončí. Že by konečně extraliga?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno