Hledáte kvalitu? Neotřelé menu a vlastní pivo najdete v pražské restauraci Pivo Karlín

Steaky z prvotřídního masa, pečené selátko nebo škvarky z mangalice v sádle. A nové menu s dezertem našeho dětství. Nejen to nabízí pivovarská restaurace Pivo Karlín v Praze.

Pivovarská restaurace sází na kvalitu. A dělá dobře. Po té totiž dnešní společnost prahne a dokáže ji ocenit. Zdejší šéfkukachaři dovedou uspokojit opravdu ty nejvybíravější a nejnáročnější hosty. Steaky z prvotřídního vepřového masa odrůdy Mangalica z českého statku z Vysočiny a také maso odrůdy Iberico dovážené přímo z farmy ve Španělsku jsou zárukou velmi kvalitní klasické české a mezinárodní kuchyně. Vybrat si můžete z polední i speciální nabídky i z obvyklého jídelního lístku. K pivu si můžete dát například škvarky z mangalice v sádle s rozpečeným chlebem, hovězí tatarák, nebo domácí grilovanou klobásu. Ze specialit se sliny sbíhají na pečené selátko s koriandrem a lákavá je také romantická večeře pro dva, ve které jsou hlavním chodem kachní prso, angreštová zavařenina, omáčka z hořké čokolády, batáty anebo tygří krevety, dýňový bisque, chilli a baby brambory.

Pestrá a lákavá nabídka, co říkáte? Tady se ale neusíná na vavřínech. K mání je nové menu, které má mezi předkrmy třeba pravý uherák z Mangalice nebo domácí špek z Mangalice. Dezertem je ztracený chléb z mého dětství. Co se za touto sladkou tečkou skrývá? Co takhle přijít si to zjistit sami?  

Pivo Karlín najdete přímo v nové kancelářské budově  BUTTERFLY KARLÍN na úpatí kopce Vítkov, takřka na konci ulice Pernerova. Člověku se tady sliny sbíhají už při prvním nadechnutí atmosféry podniku. Restaurace má moderní, stylově čistý interiér rozdělený do dvou částí o kapacitě dvě stě míst a venkovní zahrádku se sto padesáti místy. Příjemné prostředí dotváří profesionální a milý personál.

A to není všechno. Každý správný labužník ví, že není nic lepšího než zapít dobré jídlo dobrým pivem. Díky vlastnímu pivovaru, který je považován za první karlínský pivovar, protože pražská městská část Karlín za dvě stě let svého trvání nikdy svůj vlastní pivovar neměla, si ho tady vaří sládkové sami. Můžete si být tedy jisti, že se k vám dostanou ty nejčerstvější speciály jako je Karlín 12, Karlín black a také originální pivo IPA, APA nebo pšenice. To všechno v neméně originálním skle s logem pivovaru.

Myslíte, že teď je to už úplně všechno? Nikoliv. Součástí karlínského pivovaru je i jedinečné řeznictví a farmářský obchod s regionálními specialitami.

Není divu, že Pivovar Pivo Karlín se stává pro stále více hostů srdeční záležitostí. Právem.  

reklama

reklama

Hledáte kvalitu? Neotřelé menu a vlastní pivo najdete v pražské restauraci Pivo Karlín

reklama