Herečka Miluše Bittnerová a Tomáš Dvořák, druhý Muž roku 2016, se setkali na sexy focení!

Herečka Miluše Bittnerová a Tomáš Dvořák, druhý Muž roku 2016, se setkali na sexy focení nového parfému ONE by DMX Gear. Stanuli spolu před objektivem fotografa Radima Kořínka, ve stylingu Dušana Chrásta a líčení Pavla Kortana.

Sexy jako nikdy. „Je až k nevíře, co dokáže udělat trocha pohybu. V poslední době mám opravdu snad nejlepší formu, jakou jsem kdy měla a to díky přípravám televizní soutěže Stardance,“ myslí si herečka Miluše Bittnerová, která se stala spolu s Tomášem Dvořákem z Muže roku tváří nového parfém. „To že se zpevňuji, je vykoupeno spoustou potu a dřiny, a je fajn mít po ruce parfém, který mi opravdu voní. To je hlavní důvod, proč jsem do tohoto focení šla. Navíc s krásným chlapem. To by asi nedokázala odmítnout žádná žena,“ svěřila herečka. „Musela jsem se hlídat, abych na druhého nejkrásnějšího Čecha Tomáše Dvořáka nedělala kachnu, protože když mi něco nejde, tak špulím rty a vyloženě u toho vypadám jako kachna a to rozhodně není sexy,“ dodala se smíchem Bittnerová, o focení s o několik let mladším mužem než je ona sama.

A spolupráci s českou Marilyn Monroe si pochvaloval i Tomáš. „Focení s modelkami jsem už zažil několikrát, ale stejně si myslím, že k Čechám prostě patří holky krev a mlíko. Proto jsou taky nejkrásnější na světě,“ svěřil stříbrný Muž roku 2016 Tomáš Dvořák své dojmy z focení s herečkou, se kterou ho pojí přátelský vztah. A ten si určitě vybuduje každý, kdo si jednou přivoní k flakonu originální vonné esence.

 

Foto: Herminapress
reklama

reklama

Herečka Miluše Bittnerová a Tomáš Dvořák, druhý Muž roku 2016, se setkali na sexy focení!

reklama