Herec Petr Batěk praktikuje v nevěstinci tvrdý sex

Ty fotografie mluví za vše. Je na nich vidět herec Petr Batěk, jak v nevěstinci s dívkou lehkých mravů praktikuje tvrdý sex. Že by herec doháněl něco, co mu v běžném životě chybí?

Naštěstí nemusí. Fotografie jsou z natáčení videoklipu skupiny Alchymie k písni Válka v postelích a představitel drsných mužů si v něm zahrál záporného hrdinu, který si nespokojenost v manželství chodí vybíjet drsným sexem právě do nevěstince. Nutno však říct, že se Petr Batěk do role skutečně položil, až měl štáb o herečku představující prostitutku strach. Jak ale herec říká, podobné praktiky jsou mu cizí. „Sex se má líbit oběma, má jít o dialog a ne o to dokazovat tomu druhému svou fyzickou a psychickou nadřazenost. Něco takového v žádném případě neuznávám,“ říká a na otázku, jak se mu podobné role hrají, odpovídá, že se v nich alespoň vybouří a v běžném životě je pak krotký jako beránek.

V současné době má herec spokojený vztah a je za něj vděčný. Po dvou rozvodech prý už potřebuje klid a cítí potřebu se usadit. Je otázka, jak jeho nová partnerka bude snášet, když Petra uvidí v podobných situacích, jako jsou ty na fotografiích.

reklama

reklama