Herec Míra Nosek je všude, kam se podíváte! Vydělává na mimino nebo na mejdany?

Zdá se, že poslední dobou, kam se podíváte, je jedno, jaký program zaptete, tak tam na vás vyskočí herec JAROMÍR NOSEK (38). Přitom ještě nedávno tvrdil, že by nevzal každou roli, protože nechce být zaškatulkován. Jenže momentálně hraje ve dvou dost komerčních seriálech a teď ještě účinkuje v jedné reklamě. Proč to dělá?

Není to ani rok, co nám tvrdil, že nemůže mít s manželkou Ivankou dítě,  protože nemá na to peníze. Že jeho práce není tak stabilní, aby si miminko mohli dovolit. A to do toho pracoval i v jednom baru v centru Prahy. Jenže se zdá, že vše přehodnotil, ty jeho zásady, že v žádných komerčních projektech pracovat nechce. Ale tak peníze přeci nesmrdí.

Teď účinkuje snad všude, kde se dá, tak buď se nechal ukecat ženou, aby konečně začal pořádně vydělávat. Přeci jen z divadla si miliony neodnese. Nebo už prostě došly peníze na mejdany. S Mírou jít totiž na party je dost finančně náročné. Tolik, kolik toho vypije tento herec, to snad nevypijou ani v Rusku, je jak bezedný. A alkohol a zábava něco stojí.

Kvůli čemu porušil své zásady se dozvíme za pár měsíců, jestli se Ivanka začne zakulacovat. Věk na roli táty už by Míra měl, ale tak přeci jen ty mejdánky mu jsou asi zatím bližší. Ale nechme se překvapit.

Foto: archiv
reklama

reklama