Hele, ona ještě žije! Mesarošová se dala na hubnutí, je za tím nový chlap?

Český showbyznys už neválcuje tak jako dřív. Nicméně když někde ukáže prsa, pořád ještě vzbudí nějaký zájem. Po nedávném rozchodu playmate Dominika Mesarošová (31) jenom září. Kdo by čekal, že smutek zajídá čokoládou, je na velkém omylu. Modelka se pustila do intenzivní práce na svém zevnějšku, cvičí jako o život, dodržuje striktní jídelníček a začala docházet i na hubnoucí procedury.

Díky snahám o dokonalý zevnějšek se začalo spekulovat o tom, zda Dominika nemá na obzoru nového muže. To však popírá: „Teď chci být krásná hlavně pro sebe a také chci jít příkladem holkám, které se účastní mého kurzu, který se bude konat teď na jaře v Tunisu.“

Výsledky jsou vidět, žádný tajný recept za nimi prý však nestojí. „Mám sestavený speciální jídelníček na míru, vypustila jsem veškeré pečivo, to je základ. Cvičím třikrát týdně, teď jsem si oblíbila kardio cvičení. To všechno jsem ještě podpořila bezbolestnou liposukcí na klinice krásy, takže do plavek už budu brzy připravená,“ vysvětluje Dominika. Nakonec se nám podařilo zjistit, že v proměně opravdu figuruje i chlap. „Mám osobního trenéra, někdy dokonce i dva!“ směje se modelka.

Foto: Klinika krásy Anděl

Předchozí článekManželé Adamcovi jsou i po letech zamilovaní jako hrdličky
Další článekSolaříková vysmátá a krásná, jako nikdy předtím: Jak málo stačí ke štěstí

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno