Hana Maciuchová „osedlala“ motokolo a užívala si dovolenou!

Plná dojmů z dovolené, odpočatá a ve skvělé kondici a samozřejmě i rozmaru dorazila herečka HANA MACIUCHOVÁ (70) na nádvoří Chodovské tvrze, kde spolu s kolegyní Dášou Zázvůrkovou představily početným divákům svůj parádní komponovaný pořad plný písniček, básní a monologů – Poesie šansonu.

Na podobné akci prostě nemohla chybět. „To, že člověk aktivně relaxoval a poznával nepoznané se musí projevit. A to je i můj případ. Já jsem si užila a prožila nádhernou dovolenou. Na motokole jsem absolvovala poznávací okruh Dolomity, jela kolem Drávy a čerpala novou energii. Bylo to jak úchvatné tak i vzrušující,“ uvedla před vystoupením Maciuchová.

Jak ještě prozradila, její nový dopravní prostředek, motokolo, si zamilovala a po návratu ze zahraničí na něm obrazila i část Moravy. „Víte normální kolo mi nic neříká. Nechci zbytečně plýtvat energií, já si chci užívat, pozorovat a vnímat. Ne šlapat do pedálů. Tak třeba kolem Olomouce, kudy jsem jela, jsou překrásné cyklostezky, ale nejen tam. Cestou mne doprovázela vůně obilí, obklopovala příroda a musím to říci, pyšním se tím, že z tohohle kraje pocházím,“ dodala Hana Maciuchová.

To její kolegyně herečka, šansoniérka a kamarádka Dáša Zázvůrková si volna zatím moc neužívala. „Mně to nevadí. Mám náplánovanou řadu koncertů a vystoupení na které se moc těším, pak pojedu do Londýna nafotit nové promo fotky. A když Hanička jezdí na motokole, tak já mám koníčka veslování a volný čas trávím na vodě. Dovolené jsem se ale nezřekla. Koncem srpna chci vyrazit po Čechách, navštívit hrady a zámky a samozřejmě i trochu odpočívat,“ prozradila Zázvůrková a jelikož se čas programu nachýlil, odebrala se, už trošku v poklusu, s Hanou Maciuchovou na přírodní jeviště.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama