Gurmánské zážitky každý den

Máte rádi dobré jídlo? Milujete gurmánské zážitky a jídlo je pro vás vášní? Celý týden se těšíte, až si o víkendu zajdete na nějakou specialitu nebo budete na zahradě grilovat?

Máme pro vás novinku. Nyní si můžete mít gurmánský zážitek i během náročného pracovního dne. Obzvlášť Ti, kteří pracují na Praze 4. V budově Filadelfie v BB Centru je totiž bistro s názvem Roast &Grill, ve kterém můžete zažít gurmánský zážitek každý den.

Máte chuť na šťavnatý burger nebo vyzrálý steak? Kančí maso nebo rybí speciality? Vegetariánské kari  či krůtí prsíčka tandoori? V Roast &Grill vám denně nabídnou spoustu pokrmů ze všech koutů světa. Ve špičkové kvalitě za naprosto pohodové ceny.

“Na našich jídlech si dáváme záležet. Dbáme nejen na chuť a provedení, ale i na pestrost a vyváženost stravy” říká, jeden se zakladatelů Honza.

Denní menu naleznete na: https://www.roastgrill.cz/ Pro ty, kteří nestíhají přes oběd, mají v Roast &Grill i eshop, kdesi můžete vybrat řadu již hotových pokrmů nebo naložená masa či jiné speciality. Ale o tom si budeme povídat v dalším článku.

reklama

reklama