Gášpárová to dělá fakt dobře: Tohle je důvod, proč ji firmy oslovují

Není to tak dávno, co Gabriela Gášpárová přijela z Velké Bíteše do Prahy s tím, že si chce splnit sny. Jasně, takových už bylo a kde jsou dnes? Se staženými ocasy zpátky doma. Není to však případ sexy brunetky. V metropoli se usadila a opravdu si plní jeden sen za druhým. Klobouk dolů!

Chtěla být herečkou. Dnes má za sebou role v celé řadě filmů, tu hlavní ženskou si navíc „střihne“ v připravovaném snímku Tomáše Magnuska Bastardi 4. „Sedět s rukama v klíně, to dokáže každý. Ale málokdy to něco přinese,“ usmívá se Gášpárová, která je také úspěšnou modelkou. Ono se ale není vůbec čemu divit, že si ji firmy vybírají a oslovují ji s nabídkou spolupráce. Gabriela to totiž dělá opravdu dobře. 

Nakonec, posuďte sami – do příběhů na svůj instagramový profil si nedávno dala propagační videa na About You. A řekněte sami, když se na ně podíváte, že byste prostě šli a něco si koupili? Respektive samozřejmě nikam chodit nemusíte, vše se samozřejmě vyřídí online. Je to ale jen jeden z mnoha případů, kdy Gášpárová zkrátka dává něco navíc. Nabídne malinkatý bonus, který možná ani nejde pojmenovat, ona ho má v sobě. A díky tomu je jinde, než spousta dívek, které chtěly dokázat to, co ona. 

reklama

reklama