Finalistky soutěže Česká Miss odletěly na soustředění do Thajska! Jaký mají program?

Deset finalistek dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss odletělo na čtrnáctidenní soustředění do Thajska. Před odletem se dívky sešly na neformálním setkání v rezidenci velvyslance Thajského království v Praze. Co dívky v Thajsku čeká a co všechno musely absolvovat před samotným odletem?

Uchazečky o korunku krásy měly od pondělí 11. ledna nabitý program. Hned ráno je čekala vlasové úpravy, barvilo se, stříhalo a dívkám se doporučilo, jak se v Thajsku o vlasy nejlépe starat. „Dívky mají krásné vlasy, přesto jsme jim dopřáli regeneraci a výživu. Celkově jsme se snažili dělat jen nepatrné změny. Záměrem bylo podtrhnout jejich přirozenost,“ řekla Zuzana Vilímovská, PR a marketing manažerka kadeřnických salonu Franck Provost. Desítka finalistek se následně představila na neformálním setkání v místě rezidence velvyslance Thajského království. Setkání moderoval scénárista finálového večera Libor Bouček, který se před pár dny vrátil přímo z místa zahraničního soustředění – Thajska. Krásná Iva Kubelková, patronka soutěže, prozradila, že v Thajsku sama několikrát byla a že se moc těší. „Budou to náročné dva týdny, těším se, jak se dívky během pobytu projeví. Hned po Thajsku nás ještě čeká soustředění na Čapím Hnízdě a následně Ples v Opeře,“ řekla Iva Kubelková.

Co je čeká?
Po neformálním setkání finalistky absolvovaly fitting plavek, které obléknou poprvé na prosluněných plážích v Thajsku. Kromě plavek si dívky do exotiky berou i opalovací kosmetiku. Ještě ráno před samotným odletem se dívky vydaly na rychlou lekci thajštiny do jazykové školy Channel Crossings. Dozvěděly se například, jak v Thajsku pozdravit, poděkovat či se zeptat, kolik co stojí. Do batůžku si také přibalily speciální česko-thajský slovníček. Hynek Špinar z cestovní kanceláře, která cestu finalistek a týmu Česká Miss organizuje spolu s Turistickou centrálou Thajska, prozradil detaily z plánované cesty: „Program soustředění bude opravdu pestrý. První destinací je Pattaya, světoznámé letovisko proslulé svým rušným životem a nabídkou množství aktivit. Dívky navštíví exotické zahrady s tropickou faunou a flórou Nong Nooch Village, krokodýlí farmu nebo si vyzkouší thajský box. Na večeři je pozve sám starosta Pattayi. Následně se Česká Miss přesune na Phuket, kde je čeká například scénický James Bond Island. Na závěr pobytu se celá skupina přesune zpět do Bangkoku.“

 Foto: Česká Miss 2016

 

 

reklama

reklama

Finalistky soutěže Česká Miss odletěly na soustředění do Thajska! Jaký mají program?

reklama