Finalistky České Miss si užívaly v luxusním hotelu! Už za pár dní budou z kámošek konkurentky!

Závěrečný večer soutěže Česká Miss 2016 se přiblížil a všech deset finalistek přijelo do Prahy na soustředění před velkým finále. První den připadl na Velikonoční pondělí a nesl se v duchu zábavy a odpočinku před zkouškami a posledními tréninky. Dívky si zahrály kulečník, navštívily fitness centrum a dopřály si i zkrášlovací chvilky pro sebe. To vše v designovém hotelu Pentahotel Prague.

Každá z deseti finalistek pochází z jiného kraje a aby se mohly bez starostí připravit na finálový večer, přijely do Prahy už týden předem. Ubytovaly se v luxusním hoteluue a po ubytování v moderních pokojích se odebraly na božskou pozdní snídani, kde si pochutnaly na vynikajícím domácím müsli s ovocem a jogurtem. Nikdy zde na stole nechybí domácí koláče, spoustu druhů pečiva, kvalitní džusy a čerstvé ovoce.

Kromě odpočinku na pokojích a lenošení si zašly zahrát i kulečník a s úsměvem zapózovaly fotografům. Dívky si nenechaly ujít ani příležitost protáhnout se ve fitness centru. Přeci jenom vítězka může být jen jedna a rozhoduje každý detail. „Dívky na sobě musí samozřejmě tvrdě pracovat, ale my zároveň chceme, aby si celou soutěž užily. I proto jsme pojaly Velikonoční pondělí převážně jako odpočinkový den,“ komentuje program dne ředitelka soutěže Marcela Krplová.

V průběhu soutěže se finalistky spřátelily, a proto většinu dne strávily společně v hotelové kavárně nebo na pokojích a povídaly si o novinkách ze školy i osobního života. Večer si dopřály zkrášlovací procedury. Poskytly unavené pleti i namáhaným vlasům dostatečnou úlevu a hydrataci. Mohly se tak bezstarostně a s radostí vrhnout do nového týdne, na jehož konci se jedna z nich stane vítězkou soutěže Česká Miss 2016!

Foto: Česká Miss

 

 

reklama

reklama