Finalistka České Miss Štroffeková jede: Na nedostatek práce si opravdu nemůže stěžovat

Teprve nedávno oslavila devatenácté narozeniny a odmaturovala. Přesto má Adéla Štroffeková práce, jako snad nikdy v životě. Ono se ale vlastně není čemu divit. Při pohledu na finalistku České Miss Essens musí být každému jasné, že je o ni prostě velký zájem.

Nejen modelingem však živ je člověk, což platí i o Adéle Štroffekové. „Před pár dny mi na Máchově jezeře začal takzvaný „zacvičovák“ před nástupem do prvního ročníku Fakulty tělesné výchovy a sportu,“ usmívá se sympatická blondýnka. Po střední pedagogické škole tedy žádná pauza, nastupuje rovnou na vysněnou vysokou. „Moc se těším, i když mám zároveň samozřejmě i strach, abych všechno zvládala. Ale věřím, že se zvládnu dobře připravit a všechno bude v pohodě.“

K nedávným devatenáctým narozeninám dostala úžasný pugét růží. Bylo jich celkem 219 a kurýr od společnosti florea.cz si tak při doručování pořádně zaposiloval. „Mám z toho pořád radost. Každá holka dostává ráda květiny. A takové množství, to je prostě paráda,“ libuje si modelka, která spolu se školou bude muset zvládat i pracovní povinnosti. Má totiž před sebou nejen celou řadu focení pro prestižní klienty, ale také natáčení. „Ono to půjde. A když ne? Tak se uvidí. V každém případě rodina a škola jsou pro mě na prvním místě. Vše ostatní je až potom,“ doplnila kráska, která má opravdu luxusní postavu, a i proto miluje focení spodního prádla.

Foto: archiv A. Štroffekové

reklama

reklama

Finalistka České Miss Štroffeková jede: Na nedostatek práce si opravdu nemůže stěžovat

reklama