Finále Miss Princess v ohrožení! Co se stalo moderátorce soutěže?

Netradiční soutěž Miss Princess se koná už dnes od 17. hodin v Cooltour Ostrava. Soutěž však byla několik hodin v ohrožení! Organizátorka akce a zároveň moderátorka DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) totiž přišla o hlas! A uznejte sami, povídat něco, když ze sebe vydáte jen šeptání, není zrovna ideální.

Česká Barbie ale naštěstí není žádný začátečník. Okamžitě nasadila zázvor, zábaly a samozřejmě ihned vyslala rychlé posly do nejbližší lékárny.„Měla jsem den a noc na to, abych s tím něco udělala. Sice to ještě není úplně stoprocentní, ale věřím, že odpoledne už budu úplně v pohodě,“ usmívá se Myslivcová. Kdyby jste se jí však zeptali včera, smíchem by vás rozhodně neodměnila. Je logické, že měla velké nervy, aby se soutěž, na které pracuje několik měsíců, vůbec mohla konat. „Nepřipouštěla jsem si nic jiného, než že se dám dohromady. Ale je jasné, že malý červíček pochybností ve vás hlodá, to se nedá odbourat. Navíc letos se nám pro malé princezny povedlo sehnat od našich partnerů mimořádně hezké ceny.“

Miss Princess se koná od roku 2012 a prakticky od začátku vzbuzuje kontroverze. Letošní rok není výjimkou. Jedna část národa tvrdí, že soutěž dělá z malých holčiček něco, čím nejsou a snaží se z nich udělat modelky. Druhá, která je početnější, se přiklání k názoru, že je super, když si dívky vyzkouší, jaké je to stát na pódiu a získají sebevědomí. Přesvědčit se na vlastní oči můžete dnes od 17. hodin, případně pak ze záznamu na televizní stanici Sport 5 TV. Server Firstyle je hrdým partnerem této soutěže.

Foto: archiv

reklama

reklama