Finále Miss Beauty už tuto sobotu v Mecce! Tyhle krásky na vás čekají!

Ještě nemáte plán na sobotní večer? Tak teď už ano! V jednom z nejlepších pražských klubů se totiž 15. října koná finále prestižní souteže krásy. Mecca přivítá deset krásných dívek, které si to rozdají o titul Miss Beauty. Samozřejmě v rámci Beauty Night nebude chybět ani velkolepá party.

Nás svět je však nejen o kráse. Proto je až do 21. hodin vstupné dobrovolné, výtěžek z akce půjde na pomoc psímu útulku Voříškov. Desítka finalistek je jistě tím nejlepším lákadlem, proč do Meccy dorazit. A pokud by vám to náhodou nestačilo, čeká vás i bohatý program. V rámci Miss Beauty vystoupí například Bára Mottlová, Jan Nedvěd, Milan Peroutka nebo Michal Svoboda ze skupiny ISING. Také porotci budou hvězdní. O budoucí královně krásy rozhodne třeba Inna Puhajková, finalistka České Miss a vítězka předchozího ročníku Miss Beauty Karolína Humečková a další. Večerem provedou Eva Decastelo a Petr Vojnar.

Bezprostředně po skončení programu následuje party Beautiful people, na kterou jste samozřejmě také zváni. Více informací se dozvíte na webu soutěže nebo na facebookové stránce ZDE. Těšíme se na vás, i my totiž budeme u toho a sami se přesvědčíme o tom, které tři krásky se stanou majitelkami krásných korunek z dílny jablonecké společnosti Šenýr Bijoux. Nezapomeňte: 15. října od 20. hodin, klub Mecca.

Foto: Filip Smetana

reklama

reklama