Felix Slováček: V Turecku jsme trénovali na Wimbledon

Před pár dny se vrátili z dovolené v Turecku, kde nejen že obdivovali místní krásy, ale věnovali se hlavně sportu. Felix Slováček s partnerkou Lucií Gelemovou tu pilně trénovali tenis, aby mohli v příštím roce konkurovat párům ve smíšené čtyřhře hvězdného Wimbledonu.

„No, Felix je na tom po herní stránce lépe než já, ovšem snažím se, seč mi síly stačí a uvidíme. Rozhodně neházím flintu dožita a piluji údery, až se ze mě mnohdy kouří, takže máme ještě rok na sehrání a pak, soupeři třeste se,“ s úsměvem řekla Lucie.

„V Turecku jsme byli s partou tenistů na turnaji, takže i na společný trénink byl čas. Je to můj milovaný sport, i když teď trošku hapruji s koleny, ale rozhodně s ním nekončím. A ten Wimbledon? No, uvidíme. Když budu fit a ve formě tak se s nikým na kurtu mazlit nebudeme, ať už to bude v Anglii nebo na domácích kurtech,“ se smíchem doplnil partnerku Felix.

Část dovolené mají parťáci za sebou a co dál?

„Já jsem kdysi jezdíval s různými orchestry po Španělsku a strašně se mi po tom stýská. Teď jsem objevil takový speciální zájezd mimo jiné do Malagy, Granady, Sevilly a dalších měst a řekl jsem si, že se po letech zase vrátím s Lucií na místo činu, kde jsem vystupoval. Strašně se na to těším,“ lehce se zasnil skladatel, dirigent a muzikant.

Páreček jsme zastihli na slavnostní otevíračce obchodu s italskými specialitami a vínem Conte Martucci, který provozuje pěvecký podnikatel nebo podnikavý pěvec Domenico Martucci se svou snoubenkou Nikolou.

„Jsme přátelé, takže mají naši podporu a přejeme, ať se jim daří. Já jsem milovník vína, otestovat jsem nějaký ten vzorek a musím konstatovat, že jsou velice dobrá. Prostě kdo koupí, neprohloupí, takže se zřejmě stanu i věrným zákazníkem,“ dodal Felix Slováček a nechal si nalít další trošku kvalitního moku.

Foto: Herminapress

 

 

Komentáře

komentárů