Exkluzivní zpověď! Víme, proč byl Charouz s Myslivcovou v Abu Dhabi i jaké s ní má plány!

Do médií nemluví bývalý automobilový závodník často. Za prvé s nimi neudělal zrovna dobré zkušenosti, za druhé nemá důvod odhalovat své soukromí a za třetí nikdy nemluví o tom, co bude. Pro nás však udělal ANTONÍN CHAROUZ (61) výjimku. Hlavně prý proto, že nechce, aby byla česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) spojována s něčím, co se nezakládá na pravdě.

Když jsme ho náhodou potkali na křtu CD skupiny ISING, kde se jako host objevila například i zpěvačka Karolína Tothová, tak jsme samozřejme pátrali, abychom si ověřili informace, které se objevily na některých webech. Vůbec jsme však nečekali, co se z toho  vyvrbí. Na internetových serverech se totiž šířila zpráva, že byznysman odletěl s růžovou blondýnou do Dubaje. „Ano, byli jsme v Emirátech. Ne v Dubaji, ale v Abu Dhabi. Vrátili jsme se v úterý v poledne. Média asi mají nějaké špatné zdroje,“ potvrdil nám Charouz. Tak z toho jsme v šoku! On to fakt nepopírá, nevykrucuje se, nemlží?

Přiznává nám opravdu další „blonďatý“ vztah? Po románku s moderátorkou Evou Perkausovou by to jistě nepřekvapilo. Ale že to jen tak řekne na plná ústa? „Dominika je jednou z klientek naší agentury. Stejně jako například  zpěvačka Karolína Tothová a další. Zajišťujeme jim na české poměry velmi nadstandardní služby. Náš přístup je velmi osobní,“ rozpovídal se podnikatel. Zároveň kategoricky odmítá, že by tam šlo o víc než pracovní vztah. „Podívejte se na to realisticky. Už nejsem nejmladší a na hezkou holku se vždy rád podívám. Který chlap tvrdí, že ne, tak je buď gay, nebo podpantoflák. Ale proč mi hned každého házet do postele? To bych nedělal skoro nic jiného a to už bych asi vážně nezvládl. Ale media chápu, alespoň mají o čem psát,“ usmíval se Charouz s tím, že v Emirátech nebyli s Myslivcovou sami.

Navíc prozradil, že Dominika má fungující vztah, a také ji chválil, jaká to je marketingová bomba. „Seznámili jsme se náhodou, když Dominika projevila zájem o růžové  auto za stovku. Když jsem ji chvíli poslouchal, tak jsem hned pochopil, jak to má narozdíl od jiných v hlavě srovnané. Opravdu teď připravujeme velkou pecku a má to hodně společného s tou cestou do Abu Dhabi a ubytováním v luxusním hotelu. Na více informací si počkejte.“

S Myslivcovou v exotickém ráji domlouvali podmínky spolupráce s předními světovými producenty. Víme, že pro růžovou blondýnku se chystá hit z dílny Michala Davida, ke kterému má patřit i videoklip. Měl by se objevit už v nejbližších dnech a prý nebude růžový? Právě ladění detailů a scénáře bylo náplní jejich pracovní cesty. „Mám pocit, že všichni, kdo hned píší o nějakých románcích, prostě závidí. Chápu to, nezlobím se na ně. Ale počkejte pár týdnů a uvidíte, jaké bomby se nám tam povedlo domluvit. Jsem zvědav, co se bude psát pak,“ uzavřel Charouz.

Foto: sociální sítě, archiv, Filip Matušinský

https://www.youtube.com/watch?v=-iJkqO3vH88&ebc=ANyPxKrJHEBXDI4h9hNf6NWmiiunQBzk8yUbs4vfTJjDIWYkOt6-P0dWH1opJIZ_ExeyQkgKuwU8yxjTd09DMjPhtGZmhvvk5A

reklama

reklama