Eva Čížkovská: Já zpívám jen při požáru a v ohrožení života!

Byla, kromě Jana Rosáka, Hanky Křížkové, Jana Přeučila a jeho manželky Evy Hruškové a řady dalších, kmotrou včerejšího křtu letního klipu Gospel Timu Zuzany Stirské, který se točil loni v Chorvatsku. Jak ale oblíbená herečka Eva Čížkovská kategoricky uvedla, na nadcházejícím koncertu ke dvacátému výročí vzniku zmíněného pěveckého tělesa, který proběhne 21. října v Divadle Hybernia si se svými oblíbenci určitě nezazpívá.

„Budu v hledišti a užiji si ten narozeninový koncert, ovšem nejsem pěvecká exhibicionistka. Samozřejmě ráda zpívám, ovšem nejraději po ránu v koupelně sama pro sebe a pak když je nejhůř, tak při požáru, abych jím přivolala hasiče nebo v ohrožení života. Ne, kdepak, s Gospel Timem si budu pobrukovat mezi diváky, ale na jeviště mě nikdo nedostane. Možná jedině v případě, že se nebudou chtít diváci rozejít. Pak přijde moje chvíle, zapěju nějaký song a divadlo se rychle vyprázdní,“ se smíchem prozradila Eva Čížkovská.

To Karel Vágner, dlouholetý přítel šéfky souboru, na jevišti bude. „Do koncertu zbývá ještě pár dní, takže budu trénovat hlasivky a Zuzanu Stirskou podpořím. Známe se řadu let, Gospel Timu jsem kdysi vydal první desku a napsal pro ně i hit Když je mi nejhůř, tak proč bych si při příležitosti té velké oslavy a určitě pořádné show také s nimi nezazpíval,“ informoval Vágner.

Klip se křtil v restauraci Ungelt skvělým francouzským vínem, které si pochvalovala Hanka Křížková. „Je to opravdu dobrota. Já jsem vinařka a dokážu kvalitu ocenit. Tohle víno se ke křtu vydařeného klipu hodí a určitě se bude hodit i na dvacetinách Gospel Timu. Já tuhle partičku mám strašně moc ráda a těším se na koncert. Dvacet let jejich činnosti je opravdu záslužná a skvělá věc, takže jedenadvacátého října budu určitě v Hybernii mezi fanoušky,“ svěřila se Hanka Křížková, omrkla klip, jehož byla kmotrou a jako správná milovnice vína si dala dolít další špetku chutného vinného moku.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama