Etzler chytil druhou mízu? I když má na noze ortézu, kolem samiček skáče jako švarný junák!

Byla to paráda. Hlediště se bavilo, a jak prozradili protagonisté premiéry francouzské komedie Alaina Kriefa Dědicové byli v pohodě i oni. Skvěle se v komediální roli na scéně Divadla Na Jezerce představil MIROSLAV ETZLER (51). Ač měl na noze bandáž v podobě ortézy po nedávném úrazu nedal svůj handicap na sobě příliš znát.

Nebránilo mu to ani v tom, aby během chvíle obskočil hned dvě samičky! „Cítil jsem to, ale snažil se bolest nevnímat. Každou chvíli se z hlediště ozýval smích, a to byl nejlepší lék. Komediální role mám rád, není to moje první ani určitě poslední a s chutí jsem ji vzal. Nejen kvůli výbornému textu, ale i proto, že režisérem představení byl Juraj Herz. A on byl zárukou toho, že Dědicové budou úspěšní,“ nechal se po premiéře slyšet Miroslav Etzler, kterému z hlediště fandila a po premiéře ho pochválila i přítelkyně Helena. Což mu ale vůbec nevadilo v tom, aby nelaškoval s krásnou kolegyní! Pěkné kvítko tenhle panáček.

Kromě Miroslava Etzlera a Martiny Hudečkové v komedii hrají i Martin Sitta, Kristýna Hrušínská, Tereza Němcová a Denisa Pfauserová. Komedii o tom, že smrt v rodině může kromě boje o dědictví odstartovat i situace, které by nikdo nečekal, si mezi diváky užíval i principál „Jezerky“ Jan Hrušínský s manželkou, ale i řada dalších známých osobností.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama