Ester Geislerová krásná jako nikdy předtím, je snad už hezčí, než její sestra?

To je ale proměna. Kdo by čekal, že Ester dozraje do tak krásné ženy. Vždy byla spíše ve stínu své sestry, ale nyní z něj pomalu, ale jiste vystupuje, no, přesvědčit se můžete sami.

ESTER GEISLEROVÁ (33) už je dvojnásobnou maminkou, ovšem i přes to vypadá nejlépe v životě až právě nyní. Zhubla totiž více než deset kilo a je to na ní opravdu dramaticky znát. V poslední době poctivě plní Instagram a díky tomu jsme si mohli velkých změn všimnout.

Někdy jí sice prý překvapí, že vypadá jako homelesák, ale zase na druhou stranu, když se upraví a chopí se jí zkušený a kvalitní fotograf, tak pak je z toho výsledek, jako například v posledním případě. Z této fotky se dá lehce usoudit, že Ester vypadá nyní minimálně stejně dobře, jako její slavnější sestra Aňa.

Tak doufejme, že takhle skvěle bude vypadat co nejdéle. Ester totiž vždy se svou váhou tak nějak bojovala a měla střídavá období. Jednou vypadala lépe, podruhé zase trochu otyle. Nyní ale vypadá jednoznačně nejlépe ve svém životě a to jí bezesporu jako dvojnásobnou maminku musí pořádně těšit…

reklama

reklama