Emma Smetana měla opět bazar. Byl ale poslední?

Zpěvačka a moderátorka EMMA SMETANA (29), která se téměř před rokem stala maminkou, rozhodně nezahálí. Letošní rok patří k nejvytíženějším. Vysoký pracovní zápřah si vybral svou daň v podobě ztráty hlasu. 

Emmu jsme potkali na jejím v pořadí již desátém ročníku Emma má bazar v pražském divadle DISK. „Již desátým rokem organizuji charitativní bazar společně s velkou řadou dobrovolníků. První ročníky byly menší, v takové velikosti, jakou tu dnes vidíme, je asi šestým rokem,” sdělila nám Emma.

“Mám z toho radost, ačkoli zvažuji, zda bude bazar i příští rok, a to hlavně z důvodu času. Slyšíte, že skoro nemluvím, jsem v jednom kole a mám pocit, že žiju život osmi lidí. Ale doufám, že budu moct i příští rok. Pomáhá nám spoustu dobrovolníků i firem, za což velmi děkuji.“

Emma Smetana má se svým partnerem Jordanem Hajem (29) holčičku Lennon Marlene. Letos krátce před Vánoci oslaví svoje první narozeniny. „Dárky ještě nemáme. Zatím nebyl čas řešit Vánoce, ale těšíme se. Lennon už bude jeden rok. Takže letos to budeme prožívat víc a taky se chystáme péct cukroví, budeme dělat takové pečící seance s přáteli,“ dodává půvabná moderátorka.

reklama

reklama