Eliška Bučková má jasno! Vše pro rybaření mám, teď chci něco na sebe!

Na přehlídkových molech jí uvidíte méně častěji, než v minulosti. Zato v rybářských potřebách je prý hostem docela častým. Nebo je to snad jinak, ELIŠKO BUČKOVÁ (27)?

„Je to trošku jinak. Já už mám v potřebách pro rybáře, díky partneru Jakubovi Vágnerovi, totiž všechno nakoupené, takže je nevyhledávám. Mám veškerou výbavu, která je pro lov ryb nutná a nezbytná a už jsem jí také využila třeba v Amazonii, Řecku nebo Francii a teď bych po našich expedicích ráda strávila nějaký čas v Čechách s rodinou a kamarády. Budou Vánoce a já miluji tuhle slavnostní atmosféru a těším se na konec roku. A co bude pak? Zřejmě zase vyrazíme do Amazonie, to je moje srdeční záležitost,“ řekla na slavnostním otevření obchodu s módou Emotion, Eliška Bučková.

Jako milovnice módy samozřejmě vyzkoušela řadu nabízených novinek a jak přiznala, určitě si některou odnese domů. „Od plotny a ryb si ráda odskočím za modelingem, na focení a i jen tak do obchodů omrknout zboží. Jsem ženská, mám to ráda, modeling si dělám pro radost a v rybaření dělám parťáka partnerovi. Prostě jsem spokojená a je to fajn,“ dodala Eliška Bučková.

Módní novinky si přišla obhlédnout i přítelkyně moderátora Libora Boučka, finalistka České Miss 2014 Gábina Bendová. „Přišla jsem okouknout trendy v módě, ale nakupovat zatím, ani dárky na Vánoce, tady nebudu. Je ještě dost času. My si s partnerem spíše sedneme nad katalogem cestovek a vybereme si zájezd do teplých krajin. Vánoce ano, ty strávíme doma, ale pak hajdy někam za sluncem. Kam to bude, ještě řešíme,“ vysvětlila Budková.

Kde se předvádí novinky v oblékání tam nemůže chybět ani Andrea Verešová, cestu na otvíračku si našla i přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková, dorazila také Sandra Parmová nebo Eva Perkausová.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama