I dovolená u moře v Evropě už jen pro odvážné! Chtějí zahrabávat bomby pod lehátky!

Vymýšlíte, kde letos strávit dovolenou? Turecko a Tunis jse vyřadili kvůli hrozbě teroristických útoků? Teď můžeme zapomenout i na evropské destinace. I tam se totiž chystají útočit!

Hovoří o tom poslední potvrzené zprávy z Německa, pocházející přímo z jedné nejmenované africké země. A podle všeho má nastat pořádná apokalypsa. Džihádisté se prý chystají zahrabávat sebevražedné pásy a automatické zbraně na plážích v noci pod lehátky a ve dne si je pak vyzvednout a rozpoutat masakr.

Mají se také maskovat za prodejce suvenýrů. K těmto metodám se měli uchýlit také z důvodu prohlubujícího se nedostatku finančních prostředků chálífátu. Podle odborníků jde o zcela novou dimenzi terorismu. Místa, která si Islámský stát nyní vyhlédl, jsou podle zpráv jih Francie, Costa del Sol a pobřeží Itálie a v ohrožení je i Španělsko.

Již loni teroristé vraždili na pláži v Tunisku, kde postříleli osmatřicet lidí, převážně turistů. Tak to vypadá, že budeme muset lenošení pod palmami vyměnit za vysokohorskou turistiku nebo český rybník Brčálník.

 

Foto: archiv

 

reklama

reklama