Dominika Myslivcová představila své děťátko

„Pojď k mamince…, maminka ti dá dobrůtku…“, takhle volala na svého čtyřnohého mazlíčka Fendiho známá youtuberka (už dávno ne „růžová Barbie“) Dominika Myslivcová. „Ano, Fendi je teď jako moje miminko“, směje se půvabná youtuberka. „Zbožňuji ho a kdykoli ho musím na chvíli opustit, je mi po něm strašně smutno“, svěřila se a dodala, že i to je důvod, proč se s Fendim vydala na ochutnávku zdravé, moderní stravy pro pejsky, šetrně vařené v páře.

Dominika Myslivcová ovšem nebyla jediná, kdo zavítal s pejskem na ochutnávku do psího salonu Richie. Se svými mazlíčky přišli také Miro Šmajda, Kateřina Pechová, Yanna nebo Richard Pekárek. Kája Pavlíček psa sice nemá, dorazil ale v doprovodu známé vizážistky Silvie Sieger a jejím Artíkem, kterého čas od času hlídá. „Jsme kámoši, tak jsem chtěl, aby měl Artík taky možnost ochutnat něco nového“, svěřil se oblíbený stylista s důvodem, proč roztomilého pomeriana přivedl. „Přiznám se, že kdyby mi tohle psí žrádélko někdo dal na talíř, neměl bych šanci poznat, že není pro mě. Voní podobně jako můj oběd, ale je asi zdravější, protože obsahuje pouze čerstvé maso, čerstvou zeleninu, hodnotné přílohy, bylinky a minerály…“

Jediní, kdo přišli bez psa, byla zpěvačka Electric Lady a Petra Černocká s manželem Jiřím Pracným, kteří o jezevčíka Vajdu v prosinci přišli. „Pořád se s tím nemůžu vyrovnat“, posteskl si Jiří Pracný. „Byli jsme tak sžití, strašně mi chybí!“ Petra Černocká ovšem prozradila, že zvolna začínají řešit nového pejska. Podívají se po útulcích, protože nechtějí štěňátko nebo úplně mladého psa. „To víte, už máme nějaký věk a nechceme, aby pejsek smutnil, kdyby někdo z nás odešel…“

I přes takové úvahy se na „psí party“ nesla veselá atmosféra. Pejsci nejen ochutnávali, ale hojně se seznamovali, hráli si. Není divu, že na Electric Lady padla touha také si čtyřnohého kamaráda pořídit. „Teď nemám moc času, protože hodně koncertuji v zahraničí a navíc dělám na novém albu – trilogii. Až ji dokončím a natočím klip, pak se po nějakém chlupáči určitě poohlédnu“, loučila se s psí smečkou rockerka.

Více o Mixáno: https://www.mixano.cz/

Nejlehčí cesta k vyvážené stravě pro vašeho čtyřnohého miláčka. Každý den, v jakékoli kondici pejska, pro psí kluky i holky, juniory i seniory. To je náš krmný plán.

–  plán je sestavený každému pejskovi na míru

–  každých 24 dnů čerstvé Mixáno dovezeme domů

–  bez starostí s objednáním = automatické platby

–  automatická sleva ve výši 10%

Zjistíme od klientů důležité údaje o psíkovi nebo psí slečně, od váhy přes věk, po alergie nebo aktivitu. Podle toho sestavíme zdravé krmivo z čerstvých surovin. Přesně tak, aby nutričně odpovídalo každodennímu tempu psího kámaráda. Mixujte – vařenou stravu! Vařená strava pro psy – staňte se psím šéfkuchařem a naMixánujte si sami vařenou stravu pro vašeho pejska. Vařenou stravu připravujeme z čerstvého masa, čerstvé zeleniny, potřebných příloh a vitamínů – a to v poměru 60% / 30% / 10%. MIXÁNO je vařené v páře a následně je šokově zchlazené, takže si zachová velké množství potřebných živin. Doručíme buď na 10, 20 nebo 30 dnů.

reklama

reklama