Do nového roku štíhlejší, krásnější a spokojenější

Možná už nějaký čas přemýšlíte, že jednou pro vždy skoncujete s problematickými partiemi, které nejdou přes veškerou snahu vycvičit? A kdy jindy se do toho pustit než právě na začátku nového roku.

Zima je naprosto ideální čas, kdy podstoupit laserovou liposukci či zformovat lehce povadlé partie za pomoci unikátního přístrojového ošetření. Budete mít dostatek času na zotavení a na jaře s postupným oteplením už jen budete odhalovat dokonalé křivky těla.

OBRÁZEK 1

Na problematické partie

Ať už svádíte věčný boj s plnějšími boky, stehny, bříškem či třeba výrazným podbradek, zbavit se jich nyní můžete na Klinice YES VISAGE výrazně rychleji, šetrněji a efektivněji než kdykoliv předtím. A to díky nejpokročilejší laserové liposukcí a lipotransferu LipoLife 3G, jež umožňuje odsávání a laserování problematické oblasti zároveň. Narušení tukové tkáně laserovým paprskem při jejím současném odsávání urychluje zákrok a umožňuje získat nejvyšší možnou kvalitu tuku pro jeho další případné využití např. k modelaci poprsí či jako výplň k omlazení tváře. Můžete být tedy nejen štíhlejší, ale díky získanému vlastnímu tuku mladší a krásnější! Celkový čas samotného zákroku i následné rekonvalescence bude opět o poznání kratší.

OBRAZEK 2

Na povadlé kontury

Trápí vás povislé kontury těla? Toužíte efektivně bojovat proti celulitidě, křečovým žilám, otokům či nechtěnému hromadění tuku? Vyzkoušejte unikátním přístrojové ošetření YES Body Care v Beauty Zóně Kliniky YES VISAGE, které nabízí dosud nevídané výsledky v péči o tělo. Jedná se o unikátní, inovativní a patentovanou kombinaci 4 metod v jednom ošetřujícím procesu, který nemá obdoby. Stimuluje pojivovou tkáň a pracuje s tukovou vrstvou díky kombinací trojnásobné mikrostimulace s účinky moderní laserové a LED technologie a aplikací účinných sér.

Spojením minimálně invazivní laserové liposukce nové generace a neinvazivního přístrojového ošetření zvládnete během zimy proměnit své tělo k nepoznání!

www.yesvisage.cz

reklama

reklama