Dlouhý: Do Pána prstenů bych šel, i kdybych si měl nadrtit angličtinu!

Veleúspěšný film Pán prstenů má za sebou (zatím) trojí pokračování. Teď se čeští diváci dočkají i obřího show k této epické fantazy, kterou nabídne pražská O2 Aréna už 18. června. Druhé pokračování se uskuteční 17. února příštího roku, kdy bude opět v O2 Aréně uveden Pán prstenů – Dvě věže a na třetí díl trilogie se diváci mohou těšit na sklonku roku 2017. Jak informovali zástupci pořádající JV agentury půjde ve všech případech o velkolepou projekci na filmovém plátně s plochou více než 150 m2 za doprovodu dvěstěpadesátičlenného symfonického orchestru, sboru a zahraničních sólistů.

Herce Michala Dlouhého jsme zastihli ve studiu Beep, který zde namlouval televizní spot ke zmíněné show. „Mě Pán prstenů provází už několik let. Jednak proto, že jsem měl možnost namluvit postavu Aragorna , pak jsem dostal nabídku, abych namluvil na cédéčka všechny tři díly Pána prstenů, což bylo taky úžasný a s mojí dyslexií to byl majstrštyk a teď, když k nám do Čech přijíždí tahle show tak jsem byl požádán, abych k tomu udělal takový úvodní komentář. A jelikož jsem Aragorn, tak to vlastně nemohl dělat nikdo jiný,“s úsměvem vysvětlil Michal.

Jak prozradil, takové filmy, skvěle profesionálně udělané a plné fantazie jako Pán prstenů má rád chystaná show ho okamžitě chytla. Je a prý to bude jeho dobrý šálek kávy. A co by říkal tomu, kdyby mu byla nabídnuta role zahrát si v nějakém příštím pokračování Pána prstenů? „Tak to by byla samozřejmě výzva. K tomu bych si ale musel nadrtit angličtinu, protože tak silný v tomhle jazyce nejsem, ovšem neváhal bych. Je to ale samozřejmě teorie nebo spíš utopie, že by nabídka přišla. Ale hezká,“ zasnil se Michal, který má v současné době práce nad hlavu.

„Dotáčíme šestidílný seriál Bohéma pro Českou televizi, kde mám tu čest ztvárnit Zdeňka Štěpánka, proto mám tu trvalou na hlavě. To je nádherná práce. Jinak v divadle hraji v sedmi titulech, na jevišti jsem denně, takže mám o zábavu postaráno a vlastně se v tom fofru snažím jen přežít,“ už v letu dodal Michal Dlouhý, nasadil sluchátka a pustil se opět do nahrávání spotu k Pánu prstenů.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama