Kde je vystrčeno, tam je dovoleno. Sexy moderátorka přestala ukazovat prsa, ale předvedla dokonalý zadek

Ta se té nahoty snad nikdy nenabaží. Doteď předváděla především svůj naditý dekolt, jenže asi je čas přejít i na jiný kus těla. Tak proč nevystrčit rajcovní zadeček, když na to má. Ten by dostal snad i slepého.

Sexy moderátorka EVA DECASTELO (38) oslavila narozeniny a aby se neneachala zahanbit, že už jí táhne na čtyřicet, tak hned na všechny své fandy vystrčila prdelku, za kterou by se nestyděla ani o generaci mladší kolegyně. Sama užvaněná brunetka moc dobře ví, že na to má. A kdyby ne, tak existují přeci v telefonu filtry.

Ty ale nepotřebuje. Na své postavě už hlavně kvůli věku musí makat skoro každý den. Když nechodí cvičit, tak si zajde aspoň na pořádnou masáž, která jí zaručí kůži jako nemluvně. Žádná stopa po celulitidě. To fakt může naštvat, zvlášť matky, které se vymlouvají, že nestíhají se o sebe starat. Teď jim Eva vzala vítr z plachet.

I když má  doma dvě děti, tak si stejně najde čas na sebe. Přeci jen po sedmi letech musí utužovat manželství, je si vědoma, že kolem jejího muže se mohou točit mladší a krásnější. Ale pokud pro něj bude stále tou žádoucí, tak potencionální milenky strčí do kapsy.

Foto: archiv
reklama

reklama

Kde je vystrčeno, tam je dovoleno. Sexy moderátorka přestala ukazovat prsa, ale předvedla dokonalý zadek

reklama