Dan Hůlka se zase přizabil! Spadl z kola a pochroumal si páteř!

Zpěvák DANIEL HŮLKA (47) je skoro jako magnet na nepříjemná zranění. To poslední utrpěl nedávno, kdy se na vlastní kůži přesvědčil, že jízda na kole nemusí být tou nejpříjemnější kratochvílí.

Snad se mu to jednou nevymstí. „Je to tak, cyklistika může být docela nebezpečná. Šel, nebo vlastně jel jsem se psem na procházku, zabrousili jsme do lesa a smůla byla na světě. Vjel jsem do kaluže, dostal tak trochu smyk a následoval pád. Výsledkem byla pochroumaná páteř a otřes mozku. Pár dnů jsem byl úplně mimo hru, dost to bolelo. Teď už je vcelku dobře. Můžu se hýbat a také už i zpívat, což s apartním límcem, který jsem vyfasoval od doktora, ještě před dvěma dny prostě nešlo,“ vysvětlil Hůlka na zkoušce chystaného muzikálu Sibyla, královna ze Sáby, který bude mít premiéru 17. března v Divadle Hybernia.

Úplně fit, jak ukazují fotografie, ale skutečně ještě není a záda se občas „ozvou“, ovšem vše bere s úsměvem. Bylo podstatně hůř. Dan ve zmíněném muzikálu hraje hlavní mužskou roli krále Šalamouna. Jeho partnerkami, které alternují Sibylu, jsou Eva Burešová a Eliška Ochmanová.

„No vidíte. Zamilujete se podle scénáře do Sibyly, ať jedné nebo druhé, a ty, přes své prorocké schopnosti, vás nevarují před nebezpečím. Určitě alespoň tušily, že má jízda neskončí dobře, ovšem nezavolaly ani neposlaly esemesku. Ale je jim odpuštěno,“ se smíchem dodal zpěvák.

Foto: Herminapress

 

 

 

 

reklama

reklama