Čtvrtníček se dmul pýchou! Za výkon dceru odměnil vlastnoručně uvařenou večeří!

„Viděl jsem po nějaké době zase výborný český film. U mě tedy naprostá spokojenost. Samozřejmě jsem byl zvědav i na dceru Aničku, která v něm hraje, a musím říci, táta byl potěšen. Prostě celý dnešní večer se mi jako divákovi zamlouval. Teď vyrazíme domů, spíchnu rychle něco malého k večeři a jako první kritik si s dcerou popovídám, ale výtky nebudou žádné,“ s úsměvem uvedl Petr Čtvrtníček, host premiéry nového filmu Radka Bajgara Teorie tygra, která včera proběhla v Lucerně.

Neméně nadšen z filmové novinky byl i zpěvák Vojta Dyk. „Já jsem se bavil i popřemýšlel. Bylo to opravdu o něčem a nelituji, že jsem přišel. Petru Čtvrtníčkovi se mimo jiné líbil výkon jeho dcery a já byl nadšen také výkony všech účinkujících a samozřejmě i partnerky Tatiany,“ nechal se slyšet po skončení filmu Vojta. Všichni hlavní protagonisté filmu se po premiéře dobře bavili a rozdávali úsměvy. Teorie tygra u premiérového publika uspěla a byl důvod k oslavě. Na úspěch si přiťukli Jiří Bartoška, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Jakub Kohák i všichni ostatní.

Hlavní ženskou roli ve filmu hraje právě Eliška Balzerová. A jak jinak, než skvěle. Kývla na nabídku hrát v Teorii tygra okamžitě, nebo po „zralé“ úvaze? „Já nikdy neberu roli hned, měla jsem schůzku s panem režisérem, povídali jsme si a nakonec jsme oba usoudili, že by nás bavila společná práce,“ vysvětlila Balzerová. Film je uváděn jako komedie a drama, takže, co je vlastně správně.

„Obojí, a vysvětlení je jednoduché. Drama je to v tom smyslu, že filmové manželství moje a Jiřího Bartošky začíná po letech vyprchávat. On najednou, po takové zvláštní události zjistí, že v tom vztahu hraje druhé housle a rozhodne se to změnit. A v tu chvíli to začíná být komedie. Jak jedná, to nebudu prozrazovat. Přijďte se podívat,“ dodala Eliška Balzerová a vrátila se opět mezi své herecké kolegy a přátele.

Foto: Herminapress

 

 

 

 

reklama

reklama

Čtvrtníček se dmul pýchou! Za výkon dceru odměnil vlastnoručně uvařenou večeří!

reklama