Chlarlotte Štiková je fakt dílo! Už není prasátko, ale telátko!

Tenhle scénář by nevymysleli ani v Hollywoodu. Nejlepší mozky z L.A. jsou naprostí břídilové proti tomu, co dokáže vyprodukovat CHARLOTTE ŠTIKOVÁ (19). Jak už jsme vás informovali, mladá dáma je hlavním bodem sázky, ve které musí zhubnout třicet až čtyřicet kilo. Pak ji hledač talentů a fotograf Filip Matušinský nafotí do pictorialu magazínu Playboy. Jenže Štiková to teď pořádně vymňoukla!

Místo, aby se potila ve fitku a dbala na rady profesionálů z Petra Clinic a Aqapalace Praha, leží doma v posteli! Všichni trenéři z ní šílí, protože neumí udělat pomalu ani dřep. A jakmile ji jen na pár vteřin pustí z očí, veškerou jejich činnost sabotuje. Uřícená a upocená se totiž nalemtala studené vody. Udělala tedy přesně to, za co už se napomínají sedmileté děti. Není se tedy čemu divit, že místo hubnutí doma stoná. I když je pravda, že Charlotte by to ve svém mozečku mohla vyhodnotit tak, že pocení jako pocení. S dekou a teploměrem stejně jako na běžícím pásu.
Nejmladší z klanu Štikových ze sebe vůbec sype jednu perlu za druhou. Taková věčná perlorodka. Stala se klientkou projektu „Auto za stovku“, když získala jeden z vozů Hyundai i10 jen za 99 korun na den. Jenže jí ho hned vzala sestra Ornella. Důvod? Charlotte nemá řidičák! „Nevěděla jsem, že je k tomu potřeba,“ nechala se slyšet mactá blondýna. Světe div se, k řízení auta fakt musíte mít řidičský průkaz! Věříme, že alespoň Ornella to kilo za půjčení vozu má…
Foto: archiv
reklama

reklama