Chcete ji? Není problém! Lucie Bílá je na prodej za 55 000 Kč!

Dobrý nákup je terno. Jeden takový pro fajnšmekry a labužníky si může udělat sto šťastlivců. Stačí, když na dřevo položí 55000 korun. Přesně za tolik se totiž prodává LUCIE BÍLÁ (49) a je to údajně velice dobrá investice do budoucnosti.

Zmíněnou částku zaplatí zájemce za medaili z ryzího zlata o váze jedné unce (31,1 g) s jejím portrétem, která je součástí sběratelské série Slavíci ve zlatě a vyrobila ji Česká mincovna v Jablonci nad Nisou. Lucka si tedy do své sbírky zlatých a platinových desek přidá i jednu zlatou a jednu stříbrnou pamětní medaili a ostatní budou určeny k prodeji. Jak vysvětlil šéf mincovny k dostání jsou ovšem i třistovky půluncových medailí za 27 950 a tisícovka stříbrných bratru za pouhých 1750 korun.

Bílá si sama osobně v Jablonci vyrazila medaili s pořadovým číslem jedna a pak ji v pražském Theatro Music Baru i pokřtila. „Trochu jsem medaili záviděla Karlu Gottovi, který ji má už z dřívějška a teď ji mám i já. Je strašně krásná a povedla se. Jsem už na známkách, mám voskovou figurínu v muzeu Grévin, ale na medaili jsem doposud nebyla, až teď. Poprvé v životě mě někdo vyrazil a mám z toho velkou radost,“ se smíchem uvedla Lucie Bílá.

Jak zpěvačka na křtu uvedla, dostala od Karla Gotta na památku medaili s jeho portrétem. „Moc jsem si toho vážila, teď, když i já mám svoji, tak mu jednu také dám. Jak říkají zástupci České mincovny ty medaile jsou vlastně v drahém kovu ukryté emoce a určitě ho to potěší.“

Foto: Herminapress

 

 

 

 

reklama

reklama