Charlotte Štiková jde do hubnutí po hlavě! Do léta musí sundat 40 kilo!

 Je sice mladá a v obličeji  hezká, ale má hodně kil navíc. CHARLOTTE ŠTIKOVÁ (19) se však rozhodla, že s tím chce něco udělat a my jí fandíme! Měla velké štěstí, že se jí  ujal velmi silný spojenec. Na pomoc přispěchala Petra Clinic v čele s majitelkou Petrou Řehořkovou. Skoro se dá říct, že je to až neuvěřitelné a podle reakcí našich čtenářů to vyvolalo hodně závistivých reakcí. A nás samozřejmě zajímalo vše, co k tomu nejmladší z klanu Štikových vedlo i proto, že musela počítat s negativními reakcemi.

 

Proč ses rozhodla, že chceš zhubnout? Těch tvých 100 kg už bylo trochu moc?
Nejde jenom o hubnutí, i když to je samozřejmě základ. Zkrátka chci celkově žít zdravým stylem, to je prioritou. Jsem strašně ráda, že dostávám tuto životní šanci a uvědomuji si, že mám obrovské štěstí.

Nechala ses inspirovat svojí mámou, která na sobě začala na začátku roku makat?
Inspirace tam žádná nebyla, i když mamce samozřejmě strašně moc fandím. Je to obdivuhodné rozhodnutí. Já se však rozhodovala čistě z vlastní vůle a upřímně dost se za ta kila stydím, to snad každý pochopí.

Jak došlo ke spojení s Petra Clinic?
To je právě ta náhoda. Po prvním článku se ozvala majitelka Petra Řehořková a dala mi tuhle šanci. Jsem za to ráda. Věřím, že ji nezklamu. Když něco dělám, tak pořádně. To bude i tento případ.

Co ti na klinice řekli, už víš, co tě čeká?
Hlavní zprávou bylo, že prý vše zvládnu svojí vlastní vůlí. Věřím jim, přeci jen toho mají za sebou už hodně. Na jaké procedury chodím, to zatím neprozradím, to je tajemství. Ale určitě to je třeba lymfodrenáž, kosmetika apod.

Láká tě i sázka s Playboyem, kterou udělal  známý „tvořitel celebrit“ Filip Matušinský, že pokud opravdu dokážeš zhubnout, budeš v prestižním magazínu?
Jasně, je to obrovská výzva, kterou jsem ráda přijala. Alespoň je to další motivace k tomu, abych se zakousla a šla do toho fakt po hlavě. Doufám, že to zvládnu. Moc se na to těším! Pokud to nedopadne, počítám s velkou ostudou, ale to si nepřipouštím. Věřím Filipovi a doufám, že sázku vyhraje.

Kolik přesně musíš zhubnout?
Do léta třicet až čtyřicet kilo. Určitě to nebude snadné, ale věřím si, stejně jako týmu, který se o vše stará!

Zaznamenala jsi i negativní komentáře, když u nás vyšel článek o tom, do čeho se chceš pustit?
Jo, tohle nejde přehlédnout. Ale nic si z toho nedělám, každý má právo na svůj názor. Tyhle lidi však blokuji, o negace se nezajímám. Jdu si vlastní cestou.

Co vše jsi ochotna pro úspěch udělat?
Naprosté maximum, v rámci slušných mravů, to je jasné (smích). Ne, vážně. Udělám prostě všechno, co mi profesionálové poradí.

Kam teď chodíš cvičit?
Zatím nemám pevné místo. Jdu do fitka, které je zrovna nejblíž. Ale ráda bych, aby se o to někdo staral profesionálně.

 

Anketa

[yop_poll id=“2″]

Foto: Petra Clinic, Herminapress

 

reklama

reklama