Cesta Asombroso a oblíbené produkty Osmanyho Laffity

Asombroso, značka světoznámého návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity, vznikla v roce 2018. Klíčem k ní byl sen o propojení módy, krásy a kosmetiky, který se Osmanymu zdál přibližně dva roky předtím. Dnes je značka Asombroso známá, oblíbená a nabízí velký výběr kvalitní kosmetiky, ale také působivé parfémy, stylovou módu a luxusní povlečení.

Jaká byla cesta Asombroso?

Od snu k realitě to byla cesta dlouhá, místy trnitá, ale krásná. Jako první vznikly parfémy, dnešní The Black for Woman a The Black for Man. Následovala pleťová a tělová kosmetika a bio raw pleťové oleje.

Během prvního roku se ukázalo, že velké množství produktů je pro zákazníky spíše matoucí, a tak se zrodila řada The One – to jedinečné a nejlepší, co může Asombroso nabídnout.

Následovala řada pro péči při a po opalování Sun Protect a v roce 2020 druhý parfém The Dream for Woman pro dámy a The Dream for Man pro pány.

Čas běžel a Asombroso se zapsalo do srdcí mnoha zákazníků. „A já jsem zatoužil po něčem novém. A tak v roce 2022 vznikly dvě další kolekce: volnočasová móda City Cool a luxusní povlečení Feel Home Mi Casa,“ doplňuje Osmany.

A jak vznikl nejnovější parfém The Noble? „Potřebuji neustále něco tvořit. To je to, co mi dodává energii a přináší radost. Moje parfémy měly vždy velký úspěch. Snažím se, aby každá vůně byla osobitá a samozřejmě jiná než ty předchozí. Dostával jsem stále mnoho dotazů, kdy už konečně bude další vůně. A tak vznikla noblesní a elegantní The Noble,“ vysvětluje Osmany Laffita.

Bez kterých produktů Asombroso se sám Osmany Laffita neobejde?

I na cestách je vždy důležité začínat s důkladným čištěním pleti. Proto mám s sebou vždy čistící mléko The One Skin Cleansing Milk a pleťovou vodu The One Skin Cleansing Water. Bez důkladného vyčištění pleti totiž jakákoliv další péče nefunguje tak, jak má. Pak pokračuji s hydratací všech vrstev pleti. Používám tedy liftingové sérum The One Lifting Serum, pleťový kolagen The One Collagen Emulsion a nakonec všemi milovaný liftingový krém Snake Cream. Také s sebou ještě vždy vozím hydratační tělový kolagen,“ prozrazuje sám autor značky Osmany Laffita.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… Výrobky Asombroso zaručeně nadchnou i ty nejnáročnější zákazníky. Produkty Asombroso najdete na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku pak navíc i v parfumeriích Fann.

reklama

reklama