Česká Barbie chce dobýt svět! Padne jí k nohám?

Ještě před pár měsíci o ní vědělo jen pár zasvěcených. Pro širokou veřejnost byla Gabriele Jiráčková naprosto neznámou figurkou. Teď je ale všechno jinak. Dokonce si jí začínají všímat i v zahraničí a vypadá to, že Lolo Ta Bella, jak si tahle blondýna říká, má našlápnuto splnit si velký sen.

Holky, ruku na srdce. Která z vás nikdy nesnila o tom, že si ji všimnou v Los Angeles a udělá kariéru v Hollywoodu? Jasně, možná jste si u toho neříkaly, že se proměníte v živou Barbie. Ale přesně tím se chce stát Gabriele Jiráčková. Udělá pro to cokoli, klidně podstoupí drastické operace včetně vyjmutí žeber a dalších. Do metropole světového filmu má sice ještě daleko. Ale podle našich informací se kolem ní začínají točit velmi zajímaví lidé včetně amerických producentů.

Na jednu stranu se to může zdát jako šílenost. Proč by chtěl někdo stavět promo nebo snad i točit filmy s člověkem, který se chce nechat předělat na panenku: Na druhou stranu by to nebylo zdaleka poprvé. Ukrajinská Barbie Valeria Lukjanova si na tom založila prosperující byznys a vydělává těžké miliony. Češká by ráda byla ještě lepší. Údajně už dokonce dostala nabídku stát se tváří jedné prestiřní automobilky. A pozor, to za sebou ještě nemá ani jednu operaci. Co přijde potom? Uvidíme. V každém případě ji budeme stále sledovat. Někdo z Česka možná zase bude světový…

Foto: archiv

reklama

reklama