Další zlatokopka se zasnoubila: Bývalka syna premiéra Topolánka na to kápla! Který milionář před ní nestačil utéct?

Má krásnou tvář, postavu bez gramu tuku, ale když promluví, tak to zrovna není prototyp intelektuálky. Ale i tak jsou její dispozice pro některé boháče dostačující. Hlavně, ať je reprezentativní. Zdá se, že SIMONA DVOŘÁKOVÁ (21) své štěstí našla v Dubaji, kde už jí pracháč navlékl prstýnek.

Je tomu rok, co se finalistka České Miss Simona Dvořáková rozešla se synem expremiéra Mirka Topolánka Tomášem. Žili si nad poměry, na žádné party zlaté mládeže nemohli chybět, užívali si luxusu. Jenže nastal konec, pár se k sobě už nevrátí. Simona totiž odletěla do Dubaje, kde se měla věnovat modelingu, ale mezitím tam našla lásku svého života. Teda alespoň to tak prezentuje. Podle jejích známých se její city dají měřit spíš na peníze. A když novému příteli řekla sladké „ano“, tak to musí znamenat, že to rozhodně není žádný chudák a nějaký ten milion na účtě má.

Co by přeci dělala se studentem Tomášem, který se teprve v životě rozkoukává? A i když má od tatínka dost peněz, tak přeci jen se nemůže srovnávat s movitým podnikatelem. Víc o svém snoubenci modelka prozradit nechtěla, ale určitě to nebude žádný chudák. Vždyť jen ten prstýnek, co dostala musel stát pořádný majlant…

Foto: Instagram, archiv

reklama

reklama

Další zlatokopka se zasnoubila: Bývalka syna premiéra Topolánka na to kápla! Který milionář před ní nestačil utéct?

reklama