Bývalá modelka Agáta Prachařová vydala knížku o hubnutí! Proboha proč? Tomu se říká výsměch národu!

Tak to je opravdu gól. Věčná dietářka AGÁTA PRACHAŘOVÁ (30) přišla na trh se svou druhou knihou, která předčila i její rádoby vtipnou biografii. Teď chce totiž holkám radit, jak pořádně zhubnout a získat vysněnou postavu. V čem, sakra, tahle divná osůbka českého showbyznysu chce radit?

Ta holka si o sobě asi opravdu myslí, že je Ferda mravenec – práce všeho druhu.  Před časem měla pocit, že lidi zajímá její osobní příběh. Když moc neuspěla, tak se teď pro změnu rozhodla, že bude dávat rady, jak mít co nejmenší velikost oblečení. To už byste se ale rovnou mohli zeptat anorektičky, co pro to dělat, abyste byly štíhlé. Vždyť Agáta je známá tím, že když potřebuje shodit nějaké to kilo, tak prostě nejí, maximálně do sebe nasouká kousek okurky. Chce snad mít na svědomí zdraví svých čtenářek?

Sama zrovna nemá postavu snů a jestli ji dřív chtěla docílit hladovkou, tak ať si takové rady nechá raději od cesty. Měla by se spíš nad sebou zamyslet, jestli vidina zisku je pro ní důležitější, než pochroumaná psychika a zdraví dospívajících děvčat, který v ní vidí vzor. Jenže sama s váhou bojuje celý život a místo toho, aby se chopila ověřených cviků a tvrdě na sobě makala, tak si morduje tělo přísnými dietami. Děkujeme, ale tohle za vzor opravdu nechceme.

Foto: archiv

reklama

reklama

Bývalá modelka Agáta Prachařová vydala knížku o hubnutí! Proboha proč? Tomu se říká výsměch národu!

reklama