Bývalá anorektička Míša Nosková v tom zase plave! Týrá se hlady a pije jen vodu!

Finalistka první řady SuperStar MICHAELA NOSKOVÁ (32) odtajnila svou třináctou komnatu. V mládí totiž měla obrovské problémy s jídlem! Jenže podle svých slov nad noční můrou jménem anorexie zvítězila. Jenže tomu tak bohužel není a opět se propadá do pekel!

Kdo se jen trochu zabývá psychologií a poruchami příjmu potravy, tak tomu hned docvakne, že Míša není zdaleka ze závislosti na jídle a dietách vyléčena. Ano, je pravda, že z této nemoci se nikdy na sto procent nedostanete, ale můžete vést kvalitní život. Jenže zpěvačka posedlá štíhlou postavou nemá v hlavě snad nic jiného, než zkusit další „zázračnou“ dietu. Ale teď už to začala opravdu přehánět.

Netají se tím, že drží i týdenní půsty jen o vodě, teď třeba kvůli tomu, aby se  v plavkách na dovolené líbila svému o osm let mladšímu partnerovi. Je to ale normální? Ona sice tříká, že se chtěla hlavně detoxikovat, jenže lže svým blízkým, ale i sama sobě. „Člověk, co někdy prodělal poruchu příjmu potravy, tak by neměl držet tyhle půsty. Nikdo z nich se nesnaží o očistu organismu, ale jen o to, aby co nejdřív shodili za co nejkratší dobu, co nejvíce kilogramů. Nic jiného za tím nehledejte. Jsou to vlastně nemocní lidé posedlí svou vlastní postavou,“ prozradil nám renomovaný psycholog a lékař zabývající se anorexií Jan Kulhánek. Možná, že se Míša cítí nedoceněná, chce na sebe svou postavou a vůlí nejíst upozorňovat a dělat se zajímavější. Ale radši, než drasticky hubnout, by se měla držet svého řemesla a věnovat se zpěvu. Určitě je to zábavnější činnost, než se mučit hlady.

Foto: Facebook

 

 

reklama

reklama