Bůh existuje? Pro Masona Wellse stoprocentně! Byl u útoků v Bostonu, Paříži a teď i v Bruselu, vše přežil!

Jestli existuje Bůh nebo ne, to tady nevyřešíme. Ani si to neklademe za cíl. Mormonský misionář MASON WELLS (19) na něj však věří docela určitě. Nejen kvůli své víře, ale hlavně proto, že byl u teroristických útoků v Bostonu, Paříži a teď i v Bruselu. Všechno přežil!

V Bostonu stál jen několik metrů od cílové pásky maratonu, jehož se účastnila jak jeho matka, tak i přítelkyně Kymberly. Na vlastní kůži cítil otřes z výbuchu, po němž zůstala řada mrtvých. „Působil tehdy velmi vyrovnaně. Doprovodil jsem ho do hotelu, aby byl v bezpečí, ale vůbec na mě nepůsobil nervozně,“ vzpomíná jeho otec Chad.

Další nechtěnou účast u masového vraždění si připsal v Paříži. Rodičům přiznal, že byl opět velmi blízko teroristického útoku. „Je požehnání od Boha, že je náš syn naživu. Stále mu klademe na srdce, aby nás vždy okamžitě informoval, že je v pořádku,“ svěřila se Masonova matka. Nejhorší zkušenost si její syn prožil nyní v Bruselu.

Spolu s kamarádem, také misionářem, byl zrovna na bruselském letišti. Oba byli vymrštěni do vzduchu, měli však obrovské štěstí, protože narozdíl od jedenatřiceti obětí bruselských útoků jsou stále naživu. Wellsův kamarád Joseph Empey utrpěl popáleniny druhého stupně na rukách, obličeji a na hlavě. Prodělal úspěšnou operaci, během které mu lékaři z nohy vyndali kus šrapnelu. S lehkým zraněním byl hospitalizován i sám Mason.

Jde o neuvěřitelný příběh, který má zatím šťastný konec. Buď si můžete říct, že ten kluk má neskutečné štěstí a že ho opravdu musí chránit všichni svatí. Nebo naopak, že podobné incidenty snad musí přitahovat a je dobré se od něj držet dál…

Foto: Twitter

 

 

 

reklama

reklama

Bůh existuje? Pro Masona Wellse stoprocentně! Byl u útoků v Bostonu, Paříži a teď i v Bruselu, vše přežil!

reklama