Budou mít zlatokopky opět žně? Mezi Terezou Chlebovskou a bohatým fotbalistou to vře!

Vypadalo to na pohádku, kdy Česká Miss TEREZA CHLEBOVSKÁ (25) ulovila úspěšného fotbalistu PAVLA KADEŘÁBKA (23). Dva roky se zdálo, že si bude žít jako v ráji a má ho zaseklého na háčku jako zlatou rybku. Jenže podle našich zdrojů tomu je jinak. Modelka by totiž chtěla vztah posunout dál, ale to se sportovci nelíbí. Co tedy způsobuje hádky, které pak Tereza maskuje zamilovanými fotkami na Instagramu? 

Kdejaká zlatokopka záviděla, že se bývalé Miss povedl takový parádní kousek, když si nabrnkla velmi talentovaného a bohatého čutálistu. Předtím to zkoušela u ledu na hokejistu Ondřeje Pavelce, ale tam jí pšenka příliš nekvetla, tak to zkusila na zeleném trávníku. A tam se jí konečně poštěstilo. Jenže nad rájem se mají stahovat mračna.

„Tereza by chtěla buď dítě, nebo svatbu. Přeci jen se přizpůsobila jeho kariéře a modeling pověsila na hřebík. Chtěla by si ho nějak pojistit, ale narazila. Pavel se na takový závazek cítí moc mladý, a proto se každý den hádají. Pavel jí chtěl zavřít pusu alespoň psem, ale nakonec ani to nevyšlo. Mají mezi  sebou dusno. Jenže Tereza jakékoliv spekulace odmítá a pořád dává zamilované fotky na sociální sítě,“ prozradil nám blízký zdroj z jejího okolí.

Další zlatokopky tak mohou nastražit uši a počkat si, až uslyší zvěsti o jejich rozchodu. Může se stát, že Pavel ze vztahu raději couvne, aby měl klid. Přeci jen je opravdu stále dost mladý a počet fanynek mu každým dnem stoupá. Byl by sám proti sobě, kdyby se nechal zahnat do kouta a ulovit se jak nějaká laciná trofej.

Foto: sociální sítě

 

 

reklama

reklama