Brožová promluvila o svatbě! Bude to pohádka!

Velký den D už se nezadržitelně blíží. Herečka KATEŘINA BROŽOVÁ (48) prozradila, že svatba s jejím pohádkovým princem se nejspíš bude konat ještě letos. Jako správná žena ctí tradice. S mediálním magnátem, majitelem například TV Barrandov, miliardářem Jaromírem Soukupem, se zasnoubili loni na podzim. Takže do chomoutu musí do roka a do dne!

Stále krásná blondýnka se i se svým princem ukázala na filmovém festivalu v Karlových Varech. A těžko byste hledali někoho, komu to tam víc sluší. Šaty od amerického návrháře Tarika Edize na ní vypadají jako nějaká pohádková rekvizita, padnou jí jako princezně. „Jeho modely jsou úžasné. Byla to s ním láska na první pohled,“ smála se dobře naladěná herečka. Jenže ani dokonalé šaty nemůže nosit jen tak někdo. Žena na to musí mít postavu. Pravdou však je, že v tomto ohledu může být Brožová naprosto v klidu. S přehledem by do kapsy strčila kdejakou dvacítku.

Možná tedy i volba svatebních šatů padne na oblíbeného návrháře. Datum si sice ještě se snoubencem neurčili, určité náznaky se však rýsují. „Asi bych se chtěla vdávat doma v Česku. Ale kdo ví, jak to nakonec dopadne. Neřeším žádné protokoly nebo předpisy. Až se na to budu cítit, tak to prostě udělám,“ má jasno Brožová.

Když ji tak posloucháme, celkem jí i věříme, že to bude sice velké, ale zároveň decentní a na úrovni. Jsme za to rádi. Všichni ještě máme v živé paměti trapnou komedii v podání někdejší Miss World Kuchařové a Ondřeje, který ani neví, jaké má příjmení. Brožová je prostě jiný level. Dáma, která nic takového nemá zapotřebí.

Foto: Herminapress

reklama

reklama