Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

Alice Bendová nedávno oslavila 45. narozeniny, takový věk by ji ale tipoval málokdo. Na posledních fotkách z dovolené na Kanárských ostrovech provokuje sexy postavou, kterou by ji i dvacítka mohla závidět.

Alice Bendová si Kanárské ostrovy zamilovala, létá tam několikrát do roka s Canaria Travel. „Tenerife a zase zpátky v teple, 27 stupňů, voda tak 25 a je nádherně. Seberte saky paky a kupte si letenku, i prodloužený víkend stojí za to,“ doporučuje Bendová. Není divu, že herečka jen září, když pravidelně dobíjí energii v teple Kanárských ostrovů, kde je po celý rok teplota více než příjemná.

Herečka si ale prý drží linii zdravou snídani, kterou dle fotek tvoří nejrůznější ovoce od dragon fruit, přes banán až po mandarinku. K tomu si dá jen kávu a vyráží běhat. Tomu se říká snídaně královen! Ale i herečka občas zhřeší. „To já vám něco řeknu, pořád něco požírám a pak to zapiju třeba sladkým mochitem a pak zase něco sním a završím to zmrzlinou,“ sděluje se smíchem Alice Bendová. No co, tohle určitě z dovolené všichni známe.

reklama

reklama