Bára Mottlová nakupuje výbavičku! Za pár týdnů vyvalí vnady na Mauriciu!

Akční, dobrodružné, fantasy i sci-fi filmy má ráda. Jen Spidermana považuje za ptákovinu, ale třeba Kapitána Ameriku nebo Hvězdné války, ty může. A včerejší premiéru filmu X-Men: Apokalypsa v kině IMEX si také nemohla nechat ujít. Ovšem…

Ovšem asi jako většina žen ani BÁRA MOTTLOVÁ (29) prostě nemohla projít kolem obchodů v Atriu Flora, kde IMEX sídlí, bez povšimnutí. Jak jsme mohli sledovat bylo tomu právě naopak a neomylně zamířila do prodejny plavek. „X-Meni musí počkat, plavky jsou momentálně přednější. Za dva měsíce mi bude třicet, s přítelem Brianem jsme se rozhodli, že ty moje kulatiny oslavíme na Mauritiu, takže proto ty plavky,“ vysvětlila herečka a zpěvačka a volným tempem téměř obrátila obchod na ruby, aby si nakonec přibalila jedny jedno a jedny dvoudílné. K nim pak přihodila i apartní plážové šatky.

Na Mauritiu, jak informovala, si chtějí milenci užít vyloženě oddychovou dovolenou zpestřenou potápěním. „No a pak, po návratu, by se měl Brian přestěhovat z Bruselu do Prahy. Jednak se mu naše město líbí mnohem víc a doufám, že neméně, nebo raději mnohem víc, se mu zamlouvám i já. Ovšem pozor. O zásnubách nebo svatbě zatím řeč nebyla. Nechme tomu čas,“ dodala Bára a vybavena plážovými proprietami zamířila do kina.

Foto: Herminapress

reklama

reklama