Bára Hrzánová: Vánoce? Na ty je ještě měsíc čas

Jak přiznala, o nejkrásnějších svátcích roku nepřemýšlí. Herečku Báru Hrzánovou nechávají nákupy a starosti kolem dnů vánočních zatím ještě v klidu. „Je to klid ovšem relativní. Mám dost práce, takže vymetání nákupních středisek neřeším. Vánoce budou až za měsíc, a to je dost dlouhá doba na to, aby člověk zařídil a pořídil vše potřebné a není se třeba už teď stresovat,“ řekla s úsměvem oblíbená herečka, kterou jsme zastihli na prezentaci nových audioknih Supraphonu v Leica Gallery.

Nedorazila ovšem jen tak. Sama totiž namluvila Indiánské pohádky Vladimíra Hulpacha, a jak se svěřila s velkou chutí.

„Věděla, nebo tušila jsem, že ten text mi bude vyhovovat. A nespletla jsem se. Já osobně mám pohádky ráda a tyhle indiánské, když jsem si je přečetla, tak mne oslovily. Já jsem vlastně tělem i duší indiánka a od dětství mám takové příběhy ráda. Mám dlouholetý vztah k přírodě a ke všemu, co žije, takže když přišla nabídka, nebylo co řešit. Načetla jsem je a líbily se mi,“ uvedla Bára.

To ovšem nebylo jediné „dílko“ které Supraphon pouští do světa. Miroslav Táborský, Simona Postlerová, Jiří Dvořák, Hana Maciuchová a Jan Kanyza vyprávějí na dalším cédéčku nejkrásnější příběhy z Bible.

„Využil jsem nabídky načíst několik příběhů, abych nemusel ke zpovědi. Musím se přiznat, že já osobně raději čtu, než poslouchám, ale myslím si, že příběhy, které jsou na albu, byly dobře vybrané a budou se líbit malým i větším nebo největším posluchačům. Je to čtení z knihy knih, která má stále co říci těm, kdo chtějí vnímat. Poslouchejte a uslyšíte,“ řekl na prezentaci Kanyza-.

A ani tahle audiokniha nebyla poslední, která osloví posluchače. V nabídce je třeba i další „kousek“ s názvem z Deníku Ajťáka, kterou namluvil autor stejnojmenné knihy Lukáš Pavlásek, volné pokračování Malého prince, album Suma sumárum Jana Wericha a řada dalších atraktivních titulů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno