Arabky v hábitech v bazénu? Už i u nás! A lidé jsou bezmocní…

Máte dojem, že k nám muslimové (rozuměj imigranti z Blízkého východu) nechtějí a tudíž u nás žádní nejsou a vlastně o nich ani nevíme?

Obyvatelé Hradce Králové by mohli se zkušenostmi s nimi vyprávět. V tomto městě se arabská komunita hromadí, protože zde studují lékařskou fakultu. Nejvíce jejich přítomnost pocítí na místní plovárně, kam se chodí Arabky máčet ve svých burkách.

Zatímco běžný český občan se před tím, než vleze do bazénu, poctivě osprchuje a umyje mýdlem (jak praví plavecký řád), muslimky se neobtěžují ani odložit si oblečení ( jak praví jejich víra). V bazénu se tu máchají v oblečení tak, jak přišly.

Ve vodě pěkně smyjí všechny bakterie, které mají pod svršky i v nich. Dosti nehygienické. Což se návštěvníkům pochopitelně moc nelíbí. A když se taková osoba objeví v bazénu, raději odejdou pryč. Takže muslimka má celý bazén pro sebe. Super taktika, to ano.

Ostatním ale nezbyde, než jen skřípat zuby. V plaveckém řádu se totiž zakazují pouze trenýrky a o arabské burce tam není ani písmenko. Plavčíci jsou bezmocní. Takovéto lidi nemohou z bazénu vykázat. Nezbývá než doufat, že se vyhláška brzy změní.

 

Foto: archiv 

 

reklama

reklama